مأموریت یک گنجشک برای کشف 45شهیدمفقودالاثر

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

امکانات وب

آرشیو مطالب

برچسب ها

یک گنجشک که باعث پیدا شدن پیکر 45 شهید شد

بعد از عملیات کربلای یک و آزاد سازی مهران،بچه هایی که در آن منطقه بودند هر روز مشاهده می کردند که گنجشکی پرواز کرده و در جای ثابتی می نشیند.
یکی از سرداران جنگ (سردار غلامی)خاطره‌ای نقل کرد از گنجشکی که در تفحص ۴۵ شهید به رزمندگان کمک کرد.
 سایت ایلام فردا نوشت: قبل از عملیات کربلای یک در مهران، نیروهای صدام عملیاتی را در آن منطقه انجام دادند که در این عملیات تعدادی از رزمندگان اسلام در آنجا به شهادت رسیدند که دشمن این رزمندگان شهید را در یک گور دست جمعی دفن می کند.

بعد از عملیات کربلای یک و آزاد سازی مهران،بچه هایی که در آن منطقه بودند هر روز مشاهده می کردند که گنجشکی پرواز کرده و در جای ثابتی می نشیند.

در این واقعه که در سال 65 اتفاق افتاده رزمنده ها هرچه تلاش می کردند که گنجشک را از محل دور کنند موفق نمی شدند و این واقعه هر روز تکرار می شد.

  رفتار گنجشک برای رزمنده ها سئوال برانگیز می شود و تعدادی از آنها بالای تپه می روند و در محلی که هر روز گنجشک هر روز می نشست به لباس خاکی رنگی بر می خورند که از خاک بیرون زده است.

آنها کنجکاو شده و بعد از برداشتن مقداری از خاک با بقایای شهیدی رو به رو می شوند که با ادامه خاک برداری 44 شهید دیگر از آن نقطه کشف می شود./ باشگاه خبرنگاران 
                                                     ***
سردار احمد غلامی یکی از فرماندهان سپاه در دوران دفاع مقدس حین مبارزه با تروریست‌های تکفیری و دفاع از حرم حضرت زینب(س) در حلب سوریه  امروز( ۱۰ شهريور ۱۳۹۵) به شدت مجروح شده و پس از چند ساعت به شهادت رسید.

«حاج احمد غلامی» قائم مقامی فرماندهی «تیپ سیدالشهدا» را بعهده داشت وامادر ماه‌های پایانی سال 1363 شمسی، پس از تغییر و تحولات گسترده در سازمان «لشکر سیدالشهدا»  ماموریت یافت که «تیپ مستقل شهید بروجردی» را تشکیل دهد. این سردار شهید، تا پایان جنگ، فرماندهی آن تیپ مستقل را (که بعدها به تیپ 110 خاتم الانبیاء» تغییر نام یافت) بر عهده داشت
تکذیبیه شهادت:
 خبر شهادت سردار «حاج احمد غلامی» که روز گذشته در رسانه‌ها اعلام شد، امروز از سوی کنگره لشکر 10 سیدالشهدا(ع) تکذیب شد. براساس آخرین اخبار به دست آمده، در حال حاضر این رزمنده دفاع مقدس به دلیل شدت جراحات ناشی از اصابت تیر به ناحیه سر در حالت کما به سر می‌برد./۱۰ شهريور ۱۳۹۵
مدیریت وبلاگ-پیراسته فر:حالا بایدمنتظر"تکذیب"تکذیبیه باشیم
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : جمعه 12 شهريور 1395 ساعت: 5:12
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورهاads-123